Πολλοί οι υποστηρικτές της εκδήλωσης που ευχαριστεί ο Στόχος -πρόληψη Κρήτης που βοήθησαν ο κάθε ένας για να έχει επιτυχία αυτή η εκδήλωση που είχε στόχο … την αγορά ενός φορητού υπερήχου για δωρεάν εξέταση σε όλες τις γυναίκες της Κρήτης…
![](https://erotokritos.gr/wp-content/uploads/2018/02/stoxos-660x244.jpg)
Πολλοί οι υποστηρικτές της εκδήλωσης που ευχαριστεί ο Στόχος -πρόληψη Κρήτης που βοήθησαν ο κάθε ένας για να έχει επιτυχία αυτή η εκδήλωση που είχε στόχο … την αγορά ενός φορητού υπερήχου για δωρεάν εξέταση σε όλες τις γυναίκες της Κρήτης…
Σήμερα στις 6.00 το απόγευμα θα γίνει η πρώτη επίσημη προβολή του νέου μου Video …