ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΥΠΟΔΕΧΕΤΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ONAR LOUNGE CAFE ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΡΗΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ…
ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!
![](https://erotokritos.gr/wp-content/uploads/2017/10/frank1.jpg)
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΥΠΟΔΕΧΕΤΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ONAR LOUNGE CAFE ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΡΗΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ…
ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!
Ένα δυνατό Live ζήσαμε στον Ερωτόκριτο την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2023 με τον Γιάννη Σπινθάκη …