Ξεκίνησαν σιγά σιγά να αλέθουν τα ελαιουργεία όπως φαίνεται και το βίντεο που ανέβασε κατευθείαν από το εργοστάσιο στην σελίδα του o NotosFm …καλή αρχή και καλή σοδειά…
https://www.facebook.com/notosfma.notosfma/videos/987480714724586/
Ξεκίνησαν σιγά σιγά να αλέθουν τα ελαιουργεία όπως φαίνεται και το βίντεο που ανέβασε κατευθείαν από το εργοστάσιο στην σελίδα του o NotosFm …καλή αρχή και καλή σοδειά…
https://www.facebook.com/notosfma.notosfma/videos/987480714724586/
Σήμερα στις 6.00 το απόγευμα θα γίνει η πρώτη επίσημη προβολή του νέου μου Video …