Ο Πρόεδρος του Ορειβατικού συλλόγου Μοιρών Μανόλης Δακανάλης μας πήγε την Τετάρτη 29/4/2020 μια βόλτα στην πρωινή εκπομπή του Ερωτόκριτου στο Σπήλαιο Καμαρών και στο Τραχήλι στα Βορίζα …ας τον ακολουθήσουμε.
Ο Πρόεδρος του Ορειβατικού συλλόγου Μοιρών Μανόλης Δακανάλης μας πήγε την Τετάρτη 29/4/2020 μια βόλτα στην πρωινή εκπομπή του Ερωτόκριτου στο Σπήλαιο Καμαρών και στο Τραχήλι στα Βορίζα …ας τον ακολουθήσουμε.
Μουσική: Αντώνης Μαλλιωτάκης Στίχοι: α) Μανώλης Λεοντάκης β) Κατερίνα Αεράκη Λύρα-τραγούδι: Αντώνης Μαλλιωτάκης Λαούτο: Μανώλης …