Ο γνωστός σε όλους μας Κωστής Κρητικός ερμηνεύει και μας χαρίζει με τον δικό του τρόπο το γνωστό τραγούδι του Νίκου Γωνιανάκη σε στίχους Δέσποινας Σπαντιδάκη ..
Ελα ελα ελα γιατι με πιάνει τρέλα … Βασιλικάκι μου
απολαύστε το…
Ο γνωστός σε όλους μας Κωστής Κρητικός ερμηνεύει και μας χαρίζει με τον δικό του τρόπο το γνωστό τραγούδι του Νίκου Γωνιανάκη σε στίχους Δέσποινας Σπαντιδάκη ..
Ελα ελα ελα γιατι με πιάνει τρέλα … Βασιλικάκι μου
απολαύστε το…
Μουσική – Στίχοι : Πέτρος Μαρούλης Λύρα – Τραγούδι : Πέτρος Μαρούλης Λαούτο : Γιώργος …