Μια πολύ ωραία φωτογραφία με τα συννεφιασμένα παξιμάδια αποθανάτισε με την κάμερα του ο Μανόλης Κουρτάκης από το sugar lounge cafe και την παραλία της καταλυκής στον Κόκκινο πύργο …
Στο καλό Οκτώβρη και καλώς ήρθες Νοέμβρη…
Μια πολύ ωραία φωτογραφία με τα συννεφιασμένα παξιμάδια αποθανάτισε με την κάμερα του ο Μανόλης Κουρτάκης από το sugar lounge cafe και την παραλία της καταλυκής στον Κόκκινο πύργο …
Στο καλό Οκτώβρη και καλώς ήρθες Νοέμβρη…
Σήμερα στις 6.00 το απόγευμα θα γίνει η πρώτη επίσημη προβολή του νέου μου Video …